Obavještenja
o nabavci

U ovom dijelu možete pregledati sve aktuelne tendere i javne pozive koje je raspisala JP Elektroprivreda BiH d.d. - Sarajevo i njene podružnice.

Nabavka certifikacijskog audita ISU (ISO 9001:2015 i ISO 50001:2018)
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI 1421-1-2-147-3-306/26
Zamjena oštećenih izolatorskih lanaca u RP TE Tuzla
Zamjena oštećenih izolatorskih lanaca u RP TE Tuzla
Nabavka AdBlue tekućine
Nabavka AdBlue tekućine
Objave u Službenom glasniku BiH
Objave u Službenom glasniku BiH
Nabavka ulja za hidraulične spojnice za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" Kakanj
1424-1-1-157-3-261/26
Mjerenje mikroklime (ljetni uslovi) za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" Kakanj
1424-7-2-156-3-258/26
Nabavka mlinskih čekića za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" Kakanj
1424-1-1-155-3-255/26
Nabavka dijelova za elektro postrojenja za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" Kakanj
1424-1-1-154-3-253/26
Pregled sredstava rada za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" Kakanj
1424-7-2-153-3-252/26
Nabavka alata za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" Kakanj
1424-1-1-152-3-249/26
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1409-1-3-104-3-138/26
Radovi na izradi zaštitnih zidova oko lijevka ulazne građevine Etape II HE Jablanica za potrebe Podružnice Hidroelektrane na Neretvi, Jablanica
Obavještenje o nabavci
Usluga demontaže starih željezno rešetkastih i betonskih stubova napuštenih dalekovoda po nalogu elektroenergetske inspekcije
Obavještenje o nabavci
Uvođenje pametnih senzora za nadzor nadzemnih distributivnih mreža u SDNiU – senzora za nadzor nadzemnih distributivnih mreža, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“ Bihać,
Obavješenje o nabavci
Obuka radnika za pružanje prve pomoći, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“, Bihać
Obavještenje o nabavci
Projektovanje elektrodistributivnih mreža i postrojenja bez pribavljanja saglasnosti, za potrebe Podružnice “Elektrodistribucija”, Bihać
Obavještenje o nabavci
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-2-124-3-138/26
KZ-91/26– Pregled i atestiranje vatrogasnih aparata, hidranata i sistema vatrodojave i interventno punjenje vatrogasnih aparata nakon upotrebe, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“ Tuzla
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-2-124-3-138/26
ISPRAVKA ZA OBAVJEŠTENJE O NABAVCI 986-1-2-143-8-183/26
ISPRAVKA ZA OBAVJEŠTENJE O NABAVCI 986-1-2-143-8-183/26
Nabavka tečnih naftnih derivata
Nabavka tečnih naftnih derivata
Nabavka rezervnih dijelova za obrtače, ladovarke i KU
Nabavka rezervnih dijelova za obrtače, ladovarke i KU
Užad
Užad
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-1-123-3-137/26
OP EDTZ-21/26 - Nabavka lične i skupne zaštitne opreme, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“ Tuzla
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-1-123-3-137/26
Usluga bravarsko-zavarivačkih radova
Usluga bravarsko-zavarivačkih radova
Usluga bravarsko-zavarivačkih radova
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-2-122-3-136/26
KZ-90/26 Servisiranje i održavanje vozila DACIA u garantnom roku, za potrebe Podružnice “Elektrodistribucija“ Tuzla
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-2-122-3-136/26
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-1-121-3-135/26
OP-EDTZ-22/26 Gorivo za područje Podružnice „Elektrodistribucija“ Tuzla
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-1-121-3-135/26
ISPRAVKA ZA OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1409-1-1-100-8-136/26
Nabavka elektromaterijala za potrebe Podružnice Hidroelektrane na Neretvi, Jablanica
Ispravka za obavještenje
Nabavka i zamjena uređaja za električne nadbrzinske zaštite turboagregata bloka 6
Nabavka i zamjena uređaja za električne nadbrzinske zaštite turboagregata bloka 6
Nabavka i zamjena uređaja za električne nadbrzinske zaštite turboagregata bloka 6
Nabavka užadi za nadzemne vodove
Odluka o dodjeli
Nabavka gumenih proizvoda
Nabavka gumenih proizvoda
Nabavka rezervnih dijelova za DCS sisteme
Nabavka rezervnih dijelova za DCS sisteme
Nabavka rezervnih dijelova za DCS sisteme
Nabavka odmašćivača
Nabavka odmašćivača
Usluge za stručno usavršavanje radnika - montaža i rukovanje EX uređajima za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" Kakanj
1424-7-2-151-3-247/26
Nabavka brtvenih materijala za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" Kakanj
1424-1-1-150-3-246/26
Nabavka ležajeva za potrebe Podružnice Termoelektrana "Kakanj" Kakanj
1424-1-1-149-3-245/26
Obavještenje o nabavci
Usluge popravke motornih vozila
ISPRAVKA OBAVJEŠTENJA O NABAVCI BROJ 1426-1-3-100-8-134/26
OP-EDTZ-16/26 Radovi na sanaciji, prilagođavanju i opremanju poslovnog objekta za potrebe Područja snabdijevanja „Tuzla“u ulici Armije RBiH br. 7 u Tuzli
ISPRAVKA OBAVJEŠTENJa O NABAVCI BROJ 1426-1-3-100-8-134/26
Projektovanje elektrodistributivnih mreža i postrojenja sa pribavljanjem saglasnosti na području Kantona Sarajevo, OP-012/26
Obavještenje o nabavci OP-012/26
Poziv za dostavljanje ponude za Nabavku kreditnih sredstava - Revolving kredit za kupovinu električne energije kod nezavisnih proizvođača iz obnovljivih izvora energije za potrebe JPEPBIH
Poziv za dostavljanje ponude br. 2000046755
Nabavka usluga održavanja i dorada sistema za obračun električne energije (SOEE) i pratećih modula za potrebe JP Elektroprivreda BiH d.d. – Sarajevo
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI 986-1-2-143-3-178/26
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-2-118-3-132/26
KZ-85/26 Servisiranje i održavanje teretnih vozila Iveco u garantnom roku, za potrebe Podružnice “Elektrodistribucija“ Tuzla
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-2-118-3-132/26
Nabavka pogonskog goriva za motorna vozila Direkcije JP Elektroprivreda BiH d.d.-Sarajevo
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI 986-1-1-142-3-176/26
Usluga izrade revizije finansijskih izvještaja za 2026. godinu za JP Elektroprivreda BiH d.d. – Sarajevo i ZD Rudnici uglja
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI 986-1-2-138-3-164/26
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-1-112-3-127/26
OP-EDTZ-20/26 – Nabavka i isporuka goriva za vozila raspoređena na području gradova Tuzle i Živinica, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija” Tuzla
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-1-112-3-127/26
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-2-104-3-117/26
OP-EDTZ-19/26 Usluge popravke, servisiranja i ispitivanja mobilne TS 100/10(20) kV Doboj Istok sa nabavkom i ugradnjom rezervnih dijelova, za potrebe podružnice "Elektrodistribucija" Tuzla
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-2-104-3-117/26
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-1-105-3-116/26
OP-EDTZ-17/26 Nabavka i isporuka sitnog alata, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“ Tuzla.
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-1-105-3-116/26
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-3-100-3-115/26
OP-EDTZ-16/26 Radovi na sanaciji, prilagođavanju i opremanju poslovnog objekta za potrebe Područja snabdijevanja „Tuzla“u ulici Armije RBiH br. 7 u Tuzli
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-3-100-3-115/26
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-2-101-3-114/26
OP-EDTZ-18/26 Usluge čišćenja poslovnih objekata Podružnice „Elektrodistribucija” Tuzla u PJD Srebrenik
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-2-101-3-114/26
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-3-99-3-113/26
KZ-43/26 - Sanacija prokišnjavanja poslovnih objekata, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“ Tuzla
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-3-99-3-113/26
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-2-97-3-112/26
KZ-75/26 Usluge kalibracije i umjeravanja MIK opreme, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“ Tuzla
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-2-97-3-112/26
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-1-93-3-108/26
KZ-72/26 Nabavka, isporuka i montaža uredskog namještaja i opreme - Nabavka, isporuka i montaža američkih plakara, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“ Tuzla
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-1-93-3-108/26
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-1-92-3-107/26
KZ-68/26 – Ispravljači i oprema za pomoćno napajanje 110VDC u TS 35/x kV, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“ Tuzla.
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-1-92-3-107/26
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-2-91-3-106/26
OP-EDTZ-13/26- Usluge prokresa dalekovoda i sječe rastinja, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucije“ Tuzla
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-2-91-3-106/26
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-2-90-3-104/26
KZ-67/26– Pregled i atestiranje vatrogasnih aparata, hidranata i sistema vatrodojave i interventno punjenje vatrogasnih aparata nakon upotrebe, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“ Tuzla
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-2-90-3-104/26
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-1-89-3-103/26
OP EDTZ-14/26 –Nabavka i isporuka goriva za vozila raspoređena na području Grada Gračanice, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija” Tuzla
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-1-89-3-103/26
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-2-86-3-97/26
KZ-64/26 – Servisiranje i održavanje teretnog vozila - Viljuškar Heli u garantnom roku, za potrebe Podružnice “Elektrodistribucija“ Tuzla
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-2-86-3-97/26
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-1-83-3-94/26
OP EDTZ-12/26 - Nabavka i isporuka kancelarijskog materijala, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“ Tuzla
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-1-83-3-94/26
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-1-82-3-93/26
OP EDTZ-11/26 – Nabavka i ugradnja klima uređaja, za potrebe Područja snabdijevanja „Tuzla“
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-1-1-82-3-93/26
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-1-80-3-92/26
KZ-61/26 Akumulatorske baterije za sistem pomoćnog napajanja za TS 35/X kV, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“ Tuzla
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-1-80-3-92/26
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-3-60-3-81/26
KZ-48/26 - Hitna sanacija kvara na DV 35 kV TE Tuzla- Đurđevik, uzrokvanog nevremenom i sniježnim padavinama 27.- 29.03.2026.godine: sanacija oštećenja i zamjena zaštitnog užeta dalekovoda u rasponima SM 24-28 i SM 39-42, za potrebe Podružnice „Elektrodistribucija“ Tuzla
OBAVJEŠTENJE O NABAVCI BROJ 1426-7-3-60-3-81/26
Nabavka usluga kamionskog prevoza uglja za potrebe JP Elektroprivreda BiH d.d Sarajevo Podružnice TE Tuzla i TE Kakanj
OBAVJEŠTENJE O USPOSTAVLJANJU SISTEMA KVALIFIKACIJE 986-0-2-4-2-250/25
Nabavka specijalnog viljuškara za demontažu mlinskih rotora
Odluka o izboru
Nema tendera